o nás

Jsme Jakub a Iva Martincovi a v oblasti vína se pohybujeme již od roku 2012, kdy jsme otevřeli naše první Poklady v Lanškrouně.

V následujících letech se k nám připojil syn Teo a vytvořili jsme další dvě pobočky - ve Svitavách a České Třebové. 

Naše tři obchody mají stejný koncept, specializujeme se na Moravu a v našem portfoliu najdete jak dostupnější konvenční vína, tak rozmanitá organická vína.

Náš nejčerstvější projekt je Zahrada jak víno. Letní zahradní winebar v Lanškrouně s příjemnou jižní atmosférou.

Naši práci vnímáme jako koníček a životní styl. Víno nevnímáme pouze jako produkt vinné révy, protože víme, kolik úsilí stojí za jednou lahví a co znamená udržitelné zemědělství. Proto je nám ctí spolupracovat s řadou skvělých vinařů, se kterými máme stejné naladění. 

Snažíme se našim zákazníkům nabídnout rozmanitou nabídku vín z moravských vinic. Ať už těm, kteří si k vínu zatím hledají cestu, tak i těm, kteří jsou ve víně zběhlí a umí si dobře vybrat. Nejen v těchto případech jsme vám k dispozici i s naším týmem kolegů a kolegyň, který vždy s výběrem rád pomůže.

Samozřejmostí jsou pro nás i spolupráce s firemními klienty. Vytváříme vína pro marketingové účely, propojujeme se s gastronomií, zpracováváme winelisty, zajistíme degustace a další služby.

Nejradši nabízíme ta vína, která sami vyhledáváme. Těší nás prodávat a rozšiřovat mezi veřejnost vína, která pochází ze zdravých a organicky pěstovaných hroznů, která nejsou zatížena zbytečnými zásahy ve sklepě.